Геннадій Ткачук: "Завітав на ефір каналу 112.ua . Обговорили питання ..."

Геннадій Ткачук в facebook:

Завітав на ефір каналу 112.ua . Обговорили питання розвитку економіки, існуючі виклики перед державою і шляхи їх вирішення. Об этом сообщает voicesevas.in.ua со ссылкой на СМИ.

Дуже важливо, що у надзвичайно складн ... их умовах нашій державі вдалось вистояти і вже зараз вийти на стійке економічне зростання, яке ми реінвестуємо у підвищення рівня життя українців. Піднявши у минулому році мінімальні заробітні плати ми відкрили шлях до наступного кроку підвищення пенсій для пенсіонерів. Я вдячний народним депутатам за підтримку пенсійної реформи у першому читанні та сподіваюсь, що з вашою підтримкою ми приймемо рішення, яке дозволить нам підвищити пенсії вже з 1 жовтня для 9 млн пенсіонерів.

Проходячи цей складний етап нашої історії, ми накопичуємо власний досвід і проводимо роботу над помилками. Я глибоко переконаний у тому, що наша країна має величезні шанси на успіх, які ми маємо реалізовувати. Варто памятати, що ці зміни потрібні нам самим ми самі будуємо свій дім і саме українці мають розбудовувати успішну Україну.Геннадій Ткачук


ТОП новости

Вход