До бюджету надійшло 11,2 млн грн за результатами роботи підрозділів аудиту ДФС у Житомирській області

До бюджету надійшло 11,2 млн грн за результатами роботи підрозділів аудиту ДФС у Житомирській області
14.05 13:13
Протягом січня-квітня 2019 року органами ДФС області проведено 212 перевірок. З них 17 планових, 49 позапланових документальних перевірок та 146 – фактичних перевірок. Перевірками охоплено платників податків, які за результатами господарської діяльності мають найбільші ризики несплати до бюджету податків та зборів, обов’язкових платежів.

Так, позаплановими перевірками охоплено 40 СГ по яких отримано повідомлення банків щодо порушення строків розрахунків у сфері ЗЕД, 2 перевірок з питань митного аудиту, по 5 СГ розпочато процедуру реорганізації або припинення, 1 платників податків, якими не подано в установлені строки звіт про контрольовані операції, 1 перевірка в разі подання до акту перевірки заперечень та/або додаткових документів в порядку, визначеному п. 44.7 ст. 44 ПКУ.

В результаті контрольно – перевірочних заходів здійснених підрозділом аудиту ГУ ДФС у Житомирській області виявлено та упереджено несплату податків на суму 55,7 млн.₴ Забезпечено погашення грошових зобов’язань у сумі 11,2 млн.₴

Крім того, зменшено збитки на 80,9 млн.грн., чим упереджено зменшення об’єкту оподаткування податком на прибуток в наступних податкових періодах.

Джерело статті: “http://ruporzt.com.ua/ekonomika/126142-do-byudzhetu-nadyshlo-112-mln-grn-za-rezultatami-roboti-pdrozdlv-auditu-dfs-u-zhitomirsky-oblast.html” Об этом сообщает mir24.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход