«Укрпошта» здала в оренду базу відпочинку на Світязі жителю Хмельницького за 600 грн


Орендаря бази відпочинку «Світязь» визначили у результаті електронного аукціону.

Йшлося про оренду приміщення площею 240 метрів квадратних на вулиці Жовтневій, 59, у селі Світязь Шацького району. Нерухомість належить АТ «Укрпошта».

«Об’єкт розташований на мальовничому березі озера Світязь, поблизу Шацька. Озерна кришталева вода, піщане дно, берег мілкий та зручний для відпочинку з дітьми. Чудова поліська природа, лікувальні хвойні ліси, багаті на гриби та ягоди. Зручна транспортна розв’язка та розвинена інфраструктура. Відстань до озера Світязь 500 метрів. Вхід загальний. 10 номерів для одночасного відпочинку 30 осіб. В кожному номері: тумба, ліжка, стілець. Є приміщення технічного призначення: кухня, склад. На території бази відпочинку розміщені три альтанки. Туалет та душ на вулиці. Водопостачання – свердловина (вода не питна). Електропостачання наявне», — повідомляли в описі лоту.

Аукціон організовували у травні, при оцінці наданих конкурсних пропозицій враховували критерій найвищої ціни. Переможцем аукціону став Андрій Поха, зареєстрований у Хмельницькому. Договір оренди не рухомості, укладений з ним, оприлюднили у липні. Мета використання нерухомості – організація відпочинку, вартість майна за станом на 31 травня становила 210,972 тисячі гривень. Визначили, що на момент проведення орендарем ремонтних робіт з 10 червня до 9 липня вартість оренди становитиме 1 гривню на місяць, а з 10 липня плата за користування майном становитиме 600 гривень на місяць за орендовану площу 240 метрів квадратних без ПДВ. Договір передбачає, що орендар відшкодовує вартість послуг з утримання та компенсує плату за користування земельною ділянкою (податок на землю, податок на нерухомість тощо) та вартість електроенергії.

Для використання в діяльності бази відпочинку Волинська дирекція АТ «Укрпошта» передає, а орендар приймає комплект меблів, за користування якими щомісяця сплачує 1,05 тисячі гривень без ПДВ. Додатково до орендної плати нараховується ПДВ за ставкою 20%. Починаючи з 10 червня 2020 року та кожного року оренди, ставки плати за користування майном (за приміщення та паркомісце для автомобіля, за виключенням плати за послуги утримання комерційної нерухомості) автоматично збільшуються на 10% від ставок, що діли за попередній рік оренди. Договір уклали на термін до 10 травня 2022 року.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/ukrposhta-zdala-v-orendu-bazu-vidpochynku-na-svitiazi-zhyteliu-khmelnyts/” Об этом сообщает pozitciya.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход