Президент про обіцяні судові процеси над корупціонерами: "Восени... все почнеться"

Президент про обіцяні судові процеси над корупціонерами: "Восени... все почнеться" Фото: Reuters

"Антикорупційний суд, якого не було, 5 вересня починає працювати вперше в Україні. Там пройшов конкурс, мені здається, зараз там з’являться чесні судді. Далі — у нас з’явиться генпрокурор. Це дуже важлива людина. І я думаю, що восени, коли з’являться і Антикорупційний суд, і генпрокурор, все почнеться", — заявив президент в інтерв’ю каналу "1+1", програмі "100 днів президента України". Об этом сообщает 61kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

На питання, чи буде "аукціон кримінальних справ", як зобразили його автори фільму "Слуга народу", Зеленський заявив: "Може бути".

"Подивимось. Скільки не буде вистачати грошей у державі", — зазначив президент.

Він додав: "Я думаю, що є кримінальні справи, є такі люди... Батьківщину продавати не можна. Тому деякі справи в жодному разі не можна продавати. І під заставу деяким людям не можна виходити".

"Ми закінчимо контрабанду, коли буде реформована митна служба і податкова. Ми це все зробимо. Думаю, до кінця 2019 року ми приб’ємо "контрабас. Ми зупинили велику кількість контрабанди. Вони дійсно дуже бояться. І дійсно на митниці і на кордоні, дуже сильно, в рази зменшилася контрабанда. Вони стоять, вони не знають, куди нести", — заявив він .

Також Зеленський прокоментував можливість виникнення груп впливу у великій політсилі "Слуга народу" у новобраному парламенті.

"До них вже ходять люди. ... Вони знають, що я по телефону казав вже деяким. Я їм казав відверто: я вас приб’ю. Знайду і приб’ю просто. Я їм сказав. Це просто ганьба. Тому вони знають моє відношення", — заявив президент.

Нагадаємо, що одним зі слоганів передвиборчої кампанії Зеленського був "Весна прийде — саджати будемо".

У квітні представник команди тодішнього кандидата у президенти Олександр Данилюк заявив щодо очікувань виборців притягнути до відповідальності представників влади за корупційні злочини: "Стосовно посадок. Що може зробити президент? Він не буде втручатися в процеси і заважати антикорупційним органам робити свою роботу. Сам він не може саджати чи не саджати людей – тоді він нічим не відрізнятиметься від старої системи".


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/zelenskyy_pro_obitsyani_sudovi_protsesy_nad_koruptsioneramy_voseny_vse_pochnetsya_300529.html”

ТОП новости

Вход