Відомі спікери дуже високо оцінили рівень організованого в Запоріжжі заходу

Фото зі сторінки Вікторії Петрової

Ми розповідали, що 2 листопада в Запоріжжі відбувався перший Форум Лідерів думок. Слід зазначити, що подібний захід проводять в Україні вперше. Вже декілька днів пройшло, як форум закінчився, однак компліменти від відомих спікерів в бік організаторів не вщухають, адже все організовано було на найвищому рівні. Об этом сообщает roadcontrol.in.ua со ссылкой на СМИ.В соціальних мережах відомі українські журналісти блогери та влогери, активісти, представники бізнесу діляться враженнями після заходу.Здебільшого відгуки позитивні, мало хто міг уявити, що в Запоріжжі можна провести подібний захід на високому рівні. Зокрема, на своїй сторінці у Facebook засновник та керівник проєкту «Skrypin.ua» відзначив команду, яка організувала «Форум Лідерів думок». Зазначивши, що цей проєкт є амбітним та зразково-показовим.

Та й самі організатори не натішаться своїм дітище, та дякують один одному за допомогу. Вікторія Петрова у своїх дописах відзначила кожного, хто так чи інакше брав участь у створенні платформи, щоб особисто виловити захоплення людьми, які живуть в Запоріжжі та здатні допомагати створювати потужні проєкти.

Читайтк також:У Запоріжжі бібліотеку на колесах передадуть у власність «Запоріжелектротрансу»


Джерело статті: “https://forpost.media/novosti/vidomi-spikeri-duzhe-visoko-ocinili-riven-organizovanogo-v-zaporizhzhi-zahodu.html”

ТОП новости

Вход