В Україну прибула оціночна місія НАТО

В Україну прибула оціночна місія НАТО
За результатами візиту оціночна місія підготує рекомендації до звіту про виконання річної програми, який буде представлено на розгляд держав-членів НАТО Об этом сообщает start-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


В Україну прибула оціночна місія НАТО, яка готуватиме рекомендації до звіту про виконання Україною Річної національної програми (РНП). Про це йдеться в заяві місії України при НАТО на сторінці у Facebook.


«6 — 8 листопада оціночна місія НАТО зустрінеться з представниками майже всіх центральних органів виконавчої влади, залучених до виконання Річної національної програми під егідою Комісії Україна — НАТО на 2019 рік, яка є основним інструментом підготовки України до членства в Альянсі», — йдеться в повідомленні.


За результатами візиту оціночна місія підготує рекомендації до звіту про виконання РНП-2019, який буде представлений на розгляд держав-членів НАТО.


11 грудня в штаб-квартирі НАТО заплановано проведення останнього в поточному році засідання Комісії Україна — НАТО для подання оцінки РНП-2019 та обговорення питань підготовки РНП-2020 року, участь в якому візьме віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба.


Раніше генсек альянсу Єнс Столтенберг заявив, що Україна буде членом НАТО. Але зараз країна повинна сконцентруватися на реформах у сфері оборони і безпеки, каже генсек.


Читайте також: Дорогі гості з НАТО. Післямова до візиту в Україну керівництва Альянсу


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/v-ukrajinu-pribula-ocinochna-misiya-nato-638087.html”

ТОП новости

Вход